עורך דין סמים

עורך דין סמים
השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עורך דין עבירות סמים

עבירות סמים הינן עבירות הקשורות לאחזקה, שימוש ומכירה של סמים באופן לא חוקי. עד לפני מספר שנים, החוק במדינת ישראל לא הבחין בין עבירות הנוגעות לסמים קלים לבין עבירות הנוגעות לסמים קשים. היום ישנה אבחנה מסוימת בין סוגי הסמים. כאשר נעזרים בשירותיו של עורך דין סמים מקצועי הבקיא בתחום עבירות הסמים, ניתן להדגיש נושא זה במידה ומדובר על סמים קלים כאשר מתמקדים בחומרת הפשע, ומתייחסים לתקדימים אשר נוצרו בחוק. משרד עורכי דין אליהו עטר ושות' מטפלים בתיקים רבים בנושאי עבירות סמים על הצד הטוב ביותר וסייעו בהחזרת החופש ושמם הטוב של החשודים בעבירות סמים.

עבירות סחר בסמים, במיוחד כשאלה סמים קשים מוגדרות פעמים רבות כעבירות בדרגת חומרה גבוהה, ולרוב גוררות עמן עבירות נוספות כמו שודים ואלימות אשר הענישה בגינן חמורה באופן משמעותי ביחס לעבירות אחזקת סמים לצורך שימוש עצמי. בית המשפט רואה בחומרה רבה את האנשים המעורבים בעבירות סחר בסמים ונוטה להעניש את האשמים בענישה משמעותית במטרה למנוע את הישנותה של התופעה.

באחזקת סמים  לשימוש עצמי הענישה קלה יותר כיוון שמדובר על כמויות סם נמוכות והדבר אינו מביא להתפשטותה של צריכת סמים בחברה כפי שגורמות עבירות כמו יבוא, סחר, תיווך ועוד. בכל מקרה של האשמה בתחום עבירות סמים, מומלץ להיעזר בשרותי עורך דין עבירות סמים, כמו משרד עורכי דין אליהו עטר ושות', שהינם בעלי רקע עשיר במשפט הפלילי, כולל טיפול גם בתיקים מורכבים בתחום עבירות הסמים.

ההבדל הוא בכמות

למרות שהחוק רואה את נושא השימוש העצמי באופן סלחני יותר, ומתיר לכאורה לאנשים להחזיק ברשותם כמות מועטה של סמים לצורך השימוש העצמי, עדיין קיימת בעייתיות לגבי כמות הסמים. הכמויות המאפשרות שימוש עצמי של סם הינן מזעריות למדי, עובדה המצריכה מן המשתמש לקנות את הסם לעיתים תכופות יותר וכך להסתכן תכופות במעצר. בנוסף, קנייה בתכיפות גבוהה יותר הינה גם יקרה יותר עבור המשתמש וחושפת אותו במידה רבה  יותר גם אל עולם הפשע, עמו הוא יוצר קשר במטרה להשיג את הסם. משום כך, רבים מן המשתמשים נוהגים לקנות כמויות גדולות יותר על מנת לחסוך בכסף, זמן ואנרגיות. במצב זה כמובן, הם חשופים לסכנה בהאשמה כי הם מחזיקים כמויות לצורך סחר, למרות שבפועל הדבר אינו נכון.

להיעזר בשירותיו של עורך דין סמים גם למניעת התדרדרות נוספת

אנשים המכורים לסמים מצויים במצב של תלות נפשית ופיסית בחומר שאינו חוקי. מצבם זה מחייב כי יפנו לעזרה מקצועית על מנת להיגמל מהסם. עם זאת, החוק היבש אינו רואה בחולשתם זו עילה לפטור אותם מענישה בגין עבירות סמים. מכיוון שגם אחזקה ושימוש בסם נחשבים לעבירה ומלווים בענישה, והחוק היבש אינו שוקל את התדרדרותם האפשרית של המכורים לסמים בתאי הכליאה, קיימת נחיצות רבה להיעזר גם במקרה זה בשירותיו של עורך דין סמים. עורך דין מקצועי יידע כיצד להפחית בחומרת האישום והענישה ולחלץ את החשודים בשימוש בסמים ממצב שיכול להחמיר את התמכרותם ולפגוע בחייהם. לפיכך, גם במקרה של שימוש עצמי, לא כדאי להסתמך על רחמיו של השופט, ויש לנקוט בצעדי מניעה ראשוניים, עם תחילתו של ההליך הפלילי.

עורך דין פלילי המתמחה בנושא עבירות סמים

משרד עורכי דין המתמחה בנושא עבירות סמים הינו בעל יתרונות רבים עבור לקוחות שנמצאו כחשודים בעבירה מסוג זה. אם אתם זקוקים לסיוע בתחום עבירות הסמים, בין אם בנוגע לאחזקת סמים לשימוש עצמי ובין אם בעבירות סחר בסמים, אתם מוזמנים לפנות למשרדנו לצורך סיוע, ייעוץ וייצוג משפטי. הניסיון הרב של צוות המשרד בטיפול בתיקים הנוגעים בעבירות סמים לצד הבקיאות הרבה בחוקים על תתי הסעיפים שלהם והכרת תקדימים משפטיים עזרו ללקוחותיו גם במצבים מורכבים.

פנייה אל עורך דין עבירות סמים

בכל מקרה של מעצר או זימון לחקירה בנושא עבירות סמים, חשוב ליצור קשר מהיר עם עורך דין עבירות סמים. חשוב לבדוק שעורך הדין מתמחה במשפט הפלילי ושנושא הסמים הוא מתחומי ההתמחות העיקריים שלו.  עורך דין זה יכיר היטב את נבכי החוק, כולל פסיקות המהוות תקדימים משפטיים שעדיין לא נוספו לחוק באופן רשמי. בין אם מדובר על אחזקת סמים שימוש עצמי ובין אם החשד הוא סחר בסמים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ללא דיחוי, דרך שלל האפשרויות ליצירת הקשר עמנו ונעשה ככל שניתן כדי להקל בסעיפי האישום ובעונש או אפילו להביא לכדי זיכוי מלא.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
עורך דין סמים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support