עורך דין פלילי בצפון

עורך דין פלילי בצפון
השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עו"ד פלילי בצפון

חשד על עבירה פלילית יכול לעלות כלפי כל אדם מן השורה, אשר קיימת העילה להאשימו במעשה של פשיעה. מידת זכאותו של האדם אינה נקבעת עד תום ההליכים בעניינו, ומצב זה עשוי להסב סכנה עבור החופש האישי שלו, כמו גם סכנה לפגיעה בשמו הטוב.

חשד לעבירות פליליות עשוי לבוא לידי ביטוי בהקשרים שונים של ביצועי עבירות. עורכי דין לעניינים פליליים עוסקים בעיקר בעבירות בנושאי תקיפה, איומים, גניבה, שוד, סמים, מרמה, המתה, החזקה, הצתה, סחיטה, נשק, אלימות במשפחה, ביטחון, הסתה ועבירות הצווארון הלבן. המגוון הרב של התחומים הכלולים במשפט הפלילי מדגיש את הניסיון הרב אשר על עורך דין פלילי לצבור כדי להתמחות בתחום עיסוקו.

אדם הנחשד בביצוע עבירה פלילית עובר מסכת של הליכים אשר בסופה יוחלט האם הוא אכן ביצע את עבירת הפשיעה או שהוא נמצא חף מפשע. חשוב לדעת, כי רצוי מאוד ליצור קשר עם עורך דין כבר בשלבים הראשונים של ההליך הפלילי. במידה ומחפשים סיוע מאת עו"ד פלילי בצפון הארץ, מומלץ להיעזר במשרד עורכי דין אליהו עטר ושות', שהינו משרד בוטיק מצליח הממוקם בצפון הארץ ומתמחה בענייני פלילים, על כל הליכיהם. חשוב ללמוד על ההליכים הפליליים השונים אשר עומדים בפני כל חשוד, על מנת להבין את חשיבות ההיעזרות בעורך דין המתמחה בתחום.

אילו תכונות נדרשות כדי לשמש כעורך דין פלילי?

עורך דין בתחום הפלילי צריך להיות בעל מספר תכונות אשר יאפשרו לו לתת את השרות הטוב ביותר ללקוחותיו. ראשית, רצוי כי עורך הדין יכיר מקרוב את דרך ההתנהלות מול רשויות התביעה, מתוך עבודתו עימן בעברו. כמו כן, רצוי כי עורך הדין הפלילי יתמחה בנושאי עיסוקו. הדרך לבדוק את רמת ההתמחות של עורך הדין בנושאים הפליליים, היא לבדוק בכמה תיקים פליליים הוא עסק לאורך תקופת שירותו וגם במה עסקו תיקים אלה.

בנוסף, חשוב כי עורך דין בתחום הפלילי יהיה בעל זמינות גבוהה עבור לקוחותיו ויוכל לחלץ אותם מכל הסתבכות באופן המהיר והיעיל ביותר. מעלות חשובות נוספות עבור עורך הדין הפלילי הן אורך רוח ויחסי אנוש מעולים, אשר יסיעו לו הן בקיום התקשורת מול לקוחותיו והן בטיפול בענייניהם. כמו כן, ידנה חשיבות לנגישות ולזמינות כך שישנה משמעות לקרבה גיאוגרפית. כך, אם לקוח גר בצפון הארץ, רצוי שימצא עורך דין פלילי בצפון. כך יתאפשר לבקר במשרדו בעת הצורך.

שלבי ההליכים הפליליים כנגד חשוד בעבירה

בעקבות העלאת חשד או תלונה כנגד אדם על כך שביצע עבירה פלילית, הוא נלקח בשלב ראשון לחקירה במשטרה. עם תום ביצוע החקירה, מועבר התיק בנושא זה לתביעה המשטרתית או לפרקליטות לצורך קבלת החלטה. במעמד זה מוחלט האם לסגור את התיק או להגיש כנגד החשוד כתב אישום. כמו כן, ניתן בשלב זה לבצע השלמות חקירה בתיק. לעיתים במקביל להגשת כתב אישום יכול התובע להגיש גם בקשה למעצר עד אשר יסתיימו ההליכים המשפטיים או מעצר למספר ימים נוספים כנגד החשוד.

בשלב המשפט האישום מוקרא לנאשם וניתנת לו האפשרות להודות במעשיו או לכפור בהאשמות, תוך העלאת טענותיו. בהמשך, במהלך ניהול המשפט, מועלות בפני בית המשפט כל הראיות והעדויות אשר נאספו מטעם התביעה. לאחר מכן מועלות כל הראיות והעדויות אשר נאספו מטעם ההגנה. עם תום סיכום טענות ההגנה והתביעה, ייקבע האם האדם העומד במרכז המשפט הינו נאשם או זכאי. עו"ד פלילי בצפון או באזור אחר המייצג את החשוד יציג את טיעוניו במטרה להוכיח את חפותו או לפחות שבוצעה עבירה קלה יותר.

סיוע מאת עורך דין פלילי בצפון

במידה ואתם מחפשים אחר עורך דין פלילי בצפון הארץ, כדאי שתיצרו קשר עם אליהו עטר ושות', משרד בוטיק הממוקם בצפון הארץ, בעל ניסיון והצלחות מרובות בתחום הפלילים. לעו"ד עטר וצוות משרדו ניסיון רב במשפט הפלילי בכל שלביו, בין אם מדובר על שלבי החקירה, שחרור ממעצר וכמובן ייצוג משפטי במידה ומוגש כתב אישום.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
עורך דין פלילי בצפון
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support