עורך דין עובדים זרים

עורך דין עובדים זרים
השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

העובדים הזרים בישראל נחשבים כשייכים לאחת מן האוכלוסיות המאופיינות במיעוט זכויות. חלק מן העובדים הזרים אינם מודעים לזכויות העומדות לצדם בחוק וחלקם אף אינם מעורים בשפת המקום ומתקשים בשל כך להתנהל מול הרשויות. ההשלכות למצב זה עשויות להיות חמורות עבורם, מכיוון שעלולה להתקיים פגיעה בזכויותיהם. פגיעה זו עשויה להיגרם לא רק עקב חוסר מודעותם של העובדים הזרים לנהלי הדין, אלא גם עקב חוסר מודעותם של מעסיקיהם באשר לאישורים הדרושים לקיים את שהיית העובדים הזרים בארץ.

הבעייתיות בנושא חוסר המודעות לחוק, היא כי החוק על פניו לא מבחין בין העובר עליו במזיד או בשוגג. בשל כך, במקרים אלו רצוי להיעזר בשרותי משרד עורך דין עובדים זרים, המכיר את חוקי ההגירה על כל סעיפיהם ותקדימיהם ויוכל להוכיח את חפות מרשיו. משרד עורכי דין אליהו עטר ושות' עונה על הדרישות הללו, ופועל באופן יצירתי כדי לסייע ללקוחותיו גם בנושאי האשרות והדינים לגבי העובדים הזרים.

תחומי הפעולה של עורך דין עובדים זרים

עורך דין עובדים זרים אמור להיות בקיא בחוקי ההגירה על בורים, זאת על מנת שיוכל למנוע מן הלקוח סנקציות לא רצויות הבאות בשל עבירתו על החוק. לכן, עורך דין בתחום ההגירה יכול ליידע את העובד הזר ואת מעסיקו באשר לזכויותיו הסוציאליות והתעסוקתיות ובאשר לתנאי שהייתו בארץ ונהלי ההתנהגות עבור שהותו. עורך הדין עובדים זרים יוצר עבורם קשר עם משרדי הרשויות הממשלתיים והמדיניים, במטרה לקדם את ענייניהם של לקוחותיו. חוקים אלה הם מורכבים והדבר יקשה על אדם פרטי גם אם הוא המעסיק ויותר מזאת על העובד הזר, להצליח לקבל את מבוקשם. לכן, חשוב להיעזר עבור כך בעורך דין המתמחה בתחום.

פנייה אל עורך דין לדיני העובדים הזרים

על מנת למנוע מראש טעויות בהתנהלות מול גורמי משרד הפנים, רצוי להסתייע כבר בראשית התהליך בשירותיו של עורך דין עובדים זרים אשר יידע לייעץ ולפעול בהתאם לחוקים במדינת ישראל. אם נתקלתם בבעיה בנושא עובדים זרים והגירה, אתם מוזמנים ליצור עוד היום קשר עם משרדינו, על פי פרטי ההתקשרות המופיעים באתר.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
עורך דין עובדים זרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support