עורך דין הגירה

עורך דין הגירה
השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עורך דין הגירה – אליהו עטר

חוקי ההגירה בישראל הינם נוקשים, ומשום כך הם עומדים בפני אנשים רבים המבקשים להגר לישראל מסיבות שונות, או לעבוד בה. הסיבות לבקשת אשרות עבודה או אישורי הגירה לישראל עשויות להיות עסקיות או פרטיות. במקרים בהם הגשת הבקשה היא עסקית, היא נובעת מטעמיהן של חברות המעוניינות להשיג אשרות והיתרי עבודה עבור מומחים מקצועיים ומבקרים עסקיים מתחומים שונים, הגרים במדינות זרות.

במקרים בהם הגשת הבקשה היא פרטית, היא נובעת מטעמיהם של יחידים, זוגות או משפחות לעלות למדינת ישראל, לטייל בה או לעבוד בה. כאשר מתעורר צורך בסיוע או ייצוג מול רשויות החוק עבור אישורים להיכנס למדינה, לעבוד בה או להגר אליה, היעזרות בשרותיו של עורך דין הגירה היא הפתרון המתבקש.

טיפול בבקשות להסדרת מעמדם של אנשים המעוניינים להיכנס למדינת ישראל ולשהות בה לטווח ארוך, הינו עיסוק השייך לתחום דינים בנושאי הגירה. כחלק מעיסוקיו של עורך דין הגירה לישראל, הם בין היתר גם סיוע בהסדרת מעמדם של בני או בנות זוג של אזרחים ישראלים שהם זרים ורוצים להפוך להיות אזרחי המדינה. הסדרת מעמדו של שוהה זר במדינת ישראל עשויה להיות קבלת אשרת שהיה במדינה או גם אשרה לצורכי עבודה.

קיימים מקרים רבים בהם אזרח או אזרחית ישראלים מקיימים קשר של זוגיות עם תיירים או עובדים זרים, או עם אנשים השוהים במדינה אחרת ואין להם אזרחות ישראלית. מקרים נוספים בהם קם הצורך לטפל בנושא הסדרת המעמד באופן תכוף, הינם מקרים בהם בן או בת הזוג של האזרח הישראלי שוהים כבר בישראל ללא אשרת שהייה חוקית. במקרים אלו ואחרים, חשוב לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בדיני הגירה ויידע כיצד לפעול על מנת להסדיר את מעמדם של בני הזוג הזרים המעוניינים לשהות בארץ. משרד עורכי דין אליהו עטר ושות' הינו משרד בעל ניסיון רב בתחום דיני ההגירה וחוקי השהייה בישראל.

האופן בו יכול לסייע עורך דין הגירה

קיימות מספר דרכים באמצעותן ניתן להסדיר את מעמדו של בן זוג זר השוהה או מבקש לשהות במדינת ישראל. אחת האפשרויות הנפוצות להסדרת נושא זה היא באמצעות עריכת נישואים אזרחיים מחוץ למדינת ישראל. גם כאשר בוחרים באפשרות זאת, עדיין קיימת חשיבות להיוועץ עם עורך דין הגירה לישראל, משום שהוא מכיר את כל נתיבי החוק ופרצותיו ויוכל למנוע מבני הזוג טעויות אשר עשויות לגבות מחיר לא רצוי. אפשרות אחרת להסדרת מעמדם של בני זוג זרים לאזרחים ישראלים, היא באמצעות הוכחת קיומו של קשר זוגי בין השניים והגשת מסמכים תקינים ומאומתים.

מהם השירותים המשפטיים הניתנים אצל עורך דין הגירה?

עורכי הדין בתחום ההגירה מעניקים שירותים משפטיים מגוונים לעסקים ואנשים פרטיים, אשר המשותף ביניהם הוא הצורך להשיג את מטרתם בהתאם לדיני החוק בישראל. המטרות לשמן ניתנים שירותים משפטיים מטעם עורך דין הגירה עשויות להיות שונות, וביניהן ניתן למנות את הצורך בקבלת סיוע וליווי בתהליכים לצורך קבלת אישורי תושבות זמנית או קבע, או אישורי אזרחות עבור בני ובנות זוגם של אזרחי ישראל. כמו כן, עורכי דין לנושאי הגירה מתמחים גם בתחומי עלייה לישראל וההיבטים השונים הנובעים מחוק השבות. גם במקרים של תביעה פלילית או מקרי מעצר בגין כניסה או שהייה לא חוקיות לארץ ישראל, או בגין העסקת עובדים זרים שלא כחוק, הפנייה אל עורך דין הגירה הינה מתבקשת.

פנייה אל עורך דין בנושאי הגירה

על מנת לקבל שרות מקצועי ואמין בתחום דיני ההגירה השונים בישראל, מומלץ ליצור קשר עם משרד של עורך דין הגירה, אשר ידע כיצד לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר. במידה ואתם זקוקים לסיוע באחד מן התחומים המשפטיים שצוינו או בתחום דומה, אנא צרו קשר עם משרדנו בטלפון, במייל, או באמצעות עמוד הצור קשר.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:
עורך דין הגירה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support